כירורגיה קולורקטלית

כירורגיה קולורוקטלית הינו תחום כירורגי העוסקות במחלות של המעי הגס, הדק ופי הטבעת. תחום כירורגי זה מאפשר להעניק פתרונות לבעיות כמו פיסורה, טחורים, קושי ושליטה על יציאות, גידולים במעי, דלקות במעי ועוד.

ד"ר משה קולר הינו מומחה בתחום הכירורגיה הקולורקטלית. התמחותו מתמקדת בפתולוגיות של המעי הגס והמעי הדק, כריתת גידולים שפירים וממאירים במערכת העיכול , פרקטולוגיה וכן בטיפול בבעיות הקשורות לרצפת האגן והסוגרים.

ד"ר משה קולר  מספק בעבור מטופליו את תהליך הריפוי הרפואי הטוב והמתקדם ביותר.

סוגי טיפול כירורגיה קולורוקטלית

כירורגיה קולורוקטלית הינו תחום כירורגי המטפל בהיבטים שונים של רפואת פי הטבעת ושל המעי. מבין הבעיות והמחלות איתן מתמודדים בתחום הכירורגיה הקולורוקטלית, הינן:

• טחורים – אחת מן הבעיות השכיחות והנפוצות ביותר הינן טחורים פנימיים או טחורים חיצוניים.
• מורסות ופיסטולות בפי הטבעת
• סדקים בעור של פי הטבעת
• זיהומים ודלקות בפי הטבעת
• גידולים שפירים או גידולים ממאירים בפי הטבעת, הקולון והרקטום
• בעיות בשליטה על יציאות
• מחלות דלקתיות של המעי
• בעיות בצניחת אגן
• התמודדות עם בעיות מולדות

שיטות טיפול של הכירורגיה הקולורוקטלית

אחד האספקטים החשובים ביותר בתחום זה של מחלות ותופעות רפואיות, הינו בדיאגנוזה. ישנן מיקרים בהם ניתן להימנע מהתערבות כירורגיות, על ידי משחות ותכשירים השונים, בעיקר כאשר מדובר בטחורים, זיהומים או דלקות. במקרים אחרים, יש צורך בהתערבות כירורגית, בעיקר במצבים בהם מדובר בגידולים, שפירים או ממאירים, ובבעיות דחופות המשבשות את מהלך החיים התקין. בתחום הניתוחים הכירורגיים, ניתן לבצע ניתוחים שונים באמצעות גישה שמרנית, או באמצעות גישה לפרוסקופית, בהתאם לאבחנה הרפואית ולדיאגנוזה.

ד"ר משה קולר, מומחה בכירורגיה קולורקטלית, הוא בעל ניסיון של שנים רבות בתחום כירורגי זה, כמו גם בהיבטים של מחקר וחידושים רפואיים. ניסיונו רב השנים כמנהל היחידה לכירורגיה קולורקטלית בבית החולים על שם שיבא בתל- השומר וכן כמנהל המחלקה הכירורגית בבית החולים מעיני הישועה מאפשרים לו להעניק למטופליו את הטיפול היעיל והמתקדם ביותר. במרפאתו של ד"ר משה קולר, תוכלו למצוא צוות רפואי מקצועי, המספק ללקוחותיו ליווי אישי ומקצועי לכל אורך התהליך.

ניתן לקבוע תור במרפאתו ברח' אנגל 5, תל-אביב (כניסה מהחצר)
טל': 03-5117973

למקרים דחופים יש להתקשר לטל': 03-5117973

ד"ר משה קולר מקבל חולים באופן פרטי בלבד דרך חברות ביטוח והקופות הנוספות.

ד"ר משה קולר מנתח בבית חולים אסותא ברמת החיל ובבית החולים מעיני הישועה .

לכל שאלה או בקשה השאירו פרטים

דילוג לתוכן