כירורגיית שד

ד"ר משה קולר, הינו בין השאר מומחה בתחום כירורגיית שד. ד"ר קולר מעניק למטופלות הנמצאות בסיכון גבוה לחלות בסרטן שד, ליווי רפואי, מקצועי ואישי , לכל אורך הדרך, החל מבדיקת שד ראשונית אבחון ובדיקות מעמיקות  ועד להליך הניתוחי והתומך שלאחר הניתוח.

מהי כירורגיית שד?

הודות להתפתחות הרפואית של ימינו, סרטן השד הינה מחלה אשר ניתן לרפא אותה, יחד עם זאת, ישנה חשיבות רבה ביותר לאבחון המוקדם של המחלה. החל מבדיקה עצמית של האישה, בדיקות תקופתיות לאיתור גושים וגידולים בשד באמצעות כירורג שד וכמובן, בדיקות הממוגרפיה, MRI ואולטרא סאונד. יש חשיבות רבה לבדיקות תקופתיות קבועות אצל נשים בסיכון וכן באוכלוסיית הנשים הכללית. מעקב מסודר מאפשר איתור מוקדם של גושים וגידולים בשדיים.

השלב הראשון לטיפול בגידולים שפירים או ממאירים, הינו לקיחת ביופסיה עם מחט עבה (true cut biopsy) ובהמשך ניתוח כירורגי לכריתת הגידול ובלוטת הזקיף. ישנם מיקרים, בהם יהיה צורך לבצע כריתת שד חלקית או כריתת שד מלאה.

השלבים הבאים של תהליך הטיפול עוברים אל תחום הרפואה האונקולוגית, המאפשרת להתמודד עם התאים הסרטניים באמצעות טיפולים מתקדמים.

הטיפול בסרטן השד הינו טיפול רפואי רב תחומי, המשלב בין כירורגיית שד לבין מערך טיפולי -אונקולוגי. לצורך בדיקה ואיתור של גושים וגידולים בשלבים מוקדמים, מומלץ לפנות אל כירורג שד על מנת לבצע בדיקה ידנית או הדמיות. מעבר לכך, כירורגיית השד נותנת מענה גם במקרים של גידולים שפירים, כריתת שד מלאה או כריתת שד חלקית.

ד"ר משה קולר, מומחה לכירורגיה כללית ואונקולוגית, כמו גם לכירורגית שד, עומד לרשות מטופלותיו כבר בשלבים הראשונים של איתור ואבחון. התאמת תוכנית הטיפולים במקרים של סרטן שד, נעשית תוך עירוב של גורמי הטיפול האונקולוגי, על מנת להבטיח תהליך טיפול שלם ואיכותי. זכרו, לאבחון מוקדם של סרטן השד יש תפקיד חשוב מאוד בסיכויי ההחלמה.

ניתן לקבוע תור במרפאתו ברח' אנגל 5, תל-אביב (כניסה מהחצר)
טל': 03-5117973

למקרים דחופים יש להתקשר לטל': 03-5117973

ד"ר משה קולר מקבל חולים באופן פרטי בלבד דרך חברות ביטוח והקופות הנוספות.

ד"ר משה קולר מנתח בבית חולים אסותא ברמת החיל ובבית החולים מעיני הישועה .

לכל שאלה או בקשה השאירו פרטים

דילוג לתוכן